MIŚ USZATEK ZWIEDZA NASZ KRAJ undefined

MIŚ USZATEK ZWIEDZA NASZ KRAJ

Dzieci z grupy 9 "Kraina Mądrości" z Samorządowego Przedszkola nr 11 im. Misia Uszatka wzięły udział w ogólnopolskim projekcie MIŚ USZATEK ZWIEDZA NASZ KRAJ, którego celem było poznawanie przygód Misia Uszatka oraz integracja przedszkoli z różnych stron Polski.
Paczka z Misiem Uszatkiem przywędrowała do naszego przedszkola z Koszalina. Wspólnie przywitaliśmy Uszatka, pokazaliśmy mu nasze przedszkole. Miś brał udział z nami w zajęciach, warsztatach, uczestniczył także w balu karnawałowym.
Zabraliśmy Uszatka na wycieczkę po Rynku Krakowskim i do domu Mehoffera.
Potem opisaliśmy wizytę Misia w Dzienniku Podróży i przesłaliśmy fotorelację z pobytu Misia Uszatka w naszym przedszkolu. Następnie paczkę z Uszatkiem wysłaliśmy do kolejnego przedszkola, tym razem do Lubina. Wiemy, że Miś Uszatek wciąż krąży po Polsce, śledzimy jego podróż w Internecie. Podróż Misia ma zakończyć się w maju 2018 roku
12.07.2018
Aleksandra Goch