"Misiaki" i "Skrzaty" poznają pianino i skrzypce undefined

"Misiaki" i "Skrzaty" poznają pianino i skrzypce

W dniu dzisiejszym, 24 listopada, dzieci z grup "Misiaki" i "Skrzaty" wzięły udział w koncercie muzycznym w wykonaniu absolwentów naszego przedszkola. Swoje umiejętności muzyczne zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Brusach, a zarazem uczniowie Szkoły Muzycznej w Chojnicach: Martyna i Klaudiusz Goebel, Iga Peplińska i Jakub Andrzejczak. Przedszkolaki poznały wygląd i brzmienie pianina i skrzypiec oraz miały okazję podziwiać, jak pięknie potrafią grać ich nieco starsi koledzy. Panie gratulują swoim dawnym wychowankom zdobytych umiejętności. Trzeba włożyć bardzo dużo pracy, ćwiczyć codziennie na instrumencie muzycznym, dlatego życzymy naszym małym artystom wytrwałości w dalszym rozwijaniu swojego talentu muzycznego. Serdecznie dziękujemy za występ!
Wiesława Gierszewska