Misie , Biedronki ,Słoneczka żegnają swoich kolegów, odchodzących do szkoły undefined

Misie , Biedronki ,Słoneczka żegnają swoich kolegów, odchodzących do szkoły

Puk, puk, to ja - mały uczeń pierwszaczek
Puk, puk, to ja - taki dzielny uczniaczek.
Puk, puk, to ja- pukam szkoło do twych drzwi.
Puk, puk, to ja - proszę bądź przyjazna mi

W piątek 21 czerwca żegnaliśmy dzieci odchodzące do klasy pierwszej z grupy : "Misie", "Biedronki" i "Słoneczka".
Było wiele wzruszeń jednak wszyscy starali się bardzo aby ten dzień był dniem pełnym radości w oczekiwaniu na nadchodzące wakacje.
"Misie" pożegnały więc Kasię piosenką "Zawsze niech będzie słońce", "Biedronki" zaśpiewały Klaudii, Piotrusiowi i Mariuszkowi " Nasze przedszkole".
"Słoneczka" żegnały swoich kolegów i koleżanki wspólnym tańcem, piosenką oraz inscenizacją o tematyce wakacyjnej . Były wspomnienia o czasach, kiedy dzieci po raz pierwszy przestąpiły progi przedszkola oraz rady na kolejne lata.
Pani Dyrektor na zakończenie wręczyła wszystkim dzieciom kończącym przedszkole pamiątkowe zdjęcia oraz pluszowego słonia na szczęście .
Życzymy wszystkim przedszkolakom SŁONECZNYCH WAKACJI, a tym , którzy odchodzą do szkoły
sukcesów w kolejnym etapie swojej edukacji .
Nie zapominajcie o swoich paniach i kolegach w przedszkolu!!!

Rodzicom dziękujemy za współpracę oraz zaangażowanie w realizację działań podejmowanych w trosce o prawidłowy rozwój naszych wychowanków oraz przedszkola.

Alina Okularczyk
26.06.2013