MISIE OPANOWAŁY PRZEDSZKOLE- OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWGO MISIA undefined

MISIE OPANOWAŁY PRZEDSZKOLE- OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWGO MISIA

Tyle pluszowych misiów w przedszkolu w Łysej Górze dawno nie było. Z okazji Światowego Dnia Misia każdy z przedszkolaków przyniósł do przedszkola swojego ulubieńca.

Dla przedszkolaków liczyła się za to dobra zabawa, a z taką tego dnia mieli do czynienia. Nie dość, że mogli się pochwalić swoimi ulubionymi miśkami (były Kubusie Puchatki, Misie Uszatki, misie nie znajdujące odzwierciedlenia w bajkach mniej lub bardziej popularnych), to jeszcze mogli się poczuć jak na urodzinach. Był zatem urodzinowy tort, świeczki na torcie, życzenia dla miśków, tańce i zabawy.

Pod koniec "Misiowego balu" rozstrzygnięto również rodzinny konkurs plastyczny pod hasłem "Pluszowy Miś". Wszystkim dzieciom Pan dyrektor wręczył dyplomy i nagrody.
23.03.2013
Aneta Sowa