Misie z MP 14 w Płocku przygotowują się do świąt undefined
Boże Narodzenie

Misie z MP 14 w Płocku przygotowują się do świąt

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to w przedszkolu bardzo pracowity czas wypełniony przygotowaniami. Podczas grudniowych zajęć Misie z Miejskiego Przedszkola nr 14 w Płocku ubrały choinkę, uczyły się i recytowały wiersze i śpiewały piosenki o świętach, choince i Mikołaju. Z chęcią angażowały się także w prace plastyczne, podczas których, za pomocą barwnych cekinów, tasiemek, brokatu i różnego rodzaju świątecznych nalepek, tworzyły piękne ozdoby na styropianowych bombkach. Wykonały również kartki świąteczne z choinkami, wokół których, z godną podziwu cierpliwością, naklejały złote gwiazdki. Wszystkie te prace jako świąteczne prezenty Misie wręczą swoim rodzicom, gdy już wkrótce odwiedzą oni przedszkole, aby razem z dziećmi uczestniczyć w uroczystości choinkowej.

19.12.2016
Ewa Chylińska