Misie z płockiej "14" świętowały Dzień Chłopaka  undefined

Misie z płockiej "14" świętowały Dzień Chłopaka

W dniu 29 września br. w grupie Misiów z Miejskiego Przedszkola nr 14 w Płocku obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Pomimo, iż było to święto chłopców, to świętowały wszystkie dzieci z naszej grupy - zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. W tym dniu dla przedszkolaków zorganizowano wiele zabaw i konkursów tak, aby każdy z chłopców mógł się wykazać inną sprawnością. Wszyscy chłopcy spisali się na medal. Dziewczynki w tym dniu złożyły im życzenia i obdarowały je upominkami w postaci puzzli. Zaśpiewały też swoim kolegom uroczyste "Sto lat". W rewanżu chłopcy wręczyli koleżankom breloczki w kształcie sówek i obiecali, że nie zapomną o dziewczynkach w dniu ich marcowego święta. Następnie odbyła się wspólna zabawa taneczna z dziećmi z innych grup, na której wszyscy wspaniale się bawili. I nie da się ukryć, że był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zorganizowanie upominków dla dzieci.
Ewa Chylińska