Misiowe obchody Dnia Kobiet - dużych i małych  undefined

Misiowe obchody Dnia Kobiet - dużych i małych

8 marca w sali Misiów w Miejskim Przedszkolu nr 14 w Płocku panował odświętny nastrój, bo wszystkie dzieci wiedziały, że to wyjątkowa data. Ten dzień stał się okazją do podziękowania kobietom, które wykonując swoją pracę, każdego dnia troszczą się o przedszkolaków. Najpierw Misie złożyły życzenia i wręczyły laurkę pani wożnej, za co otrzymały serdeczne buziaczki. Potem z życzeniami i laurką odwiedziły gabinet pani dyrektor, która opowiedziała dzieciom na czym polega Jej praca zawodowa i jakimi urządzeniami się posługuje wykonując swoje obowiązki. Na koniec dzieci zawitały w przedszkolnej kuchni, gdzie wręczając laurkę, podziękowały paniom kucharkom za smaczne posiłki, jakie zjadają. Po powrocie do sali nadszedł czas, aby uczcić święto tych małych kobiet, więc chłopcy złożyli swoim koleżankom życzenia i wręczyli im przygotowane upominki. W prowadzonych rozmowach dzieci przypomniały, jakimi powinny być wobec siebie, aby dla każdego z nich codzienny pobyt w przedszkolu był wspaniałą i wesołą przygodą. Potem dzieci obdarowane zostały upominkami zakupionymi dla nich przez rodziców, co wywołało ogólną radość, bo przecież każde dziecko bardzo lubi otrzymywać prezenty.
18.03.2018
Ewa Chylińska