MUCHOMORKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE undefined

MUCHOMORKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

20 czerwca br. Grupa ,,Muchomorków`` wraz z wychowawczyniami P. J. Cyba i A. Gieszczyk żegnała przedszkole inscenizacją pt ,,Zaczarowanym pociągiem przez świat``. Celem uroczystości była dobra zabawa , prezentacja umiejętności w programie artystycznym dla rodziców. Dzieci pokazały, że potrafią recytować, śpiewać , tańczyć, wyrażać siebie w różnych formach ekspresji. ,,Zaczarowanym pociągiem`` odbyły podróż do ulubionych bajek odwiedziły: Czerwonego Kapturka i wilka, Kopciuszka, Pszczółkę Maję i Biedronkę, Jasia i Małgosię,Smerfetkę, Bolka Lolka i Tolę, Baba Jagę oraz Królewnę Śnieżkę i krasnoludki, wróciły do przedszkola, by pożegnać beztroskie lata zabaw i złożyć obietnicę pilnej nauki w szkole. Dziękujemy im za wspólnie spędzony czas w naszym przedszkolu i życzymy udanych wakacji oraz samych sukcesów w szkole. Powodzenia!!!
Rodzicom dziękujemy za wieloletnią współpracę, życzymy zadowolenia ze swoich pociech!
25.06.2013
Anna Gieszczyk