MUZYCZNA KRAINA PRZEDSZKOLAKA undefined

MUZYCZNA KRAINA PRZEDSZKOLAKA

W środę 20 listopada 2013 roku z grupy 6 - latków - Ekoludki, dwie dziewczynki: Monika Kucharska i Monika Przylepa wzięły udział w I Wojewódzkim Przegladzie Piosenki Dziecięcej pod hasłem "MUZYCZNA KRAINA", który odbył się w Klubie Garnizonowym w Choszcznie. Organizatorem konkursu było Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie. Koordynatorami: Pani Edyta Bogdanowicz - Dyrektor Przedszkola, Pani Ilona Grygorowicz, Pani Aneta Suszek. Konkurs objęty patronatem Pana Roberta Adamczyka Burmistrza Choszczna. Patronat medialny sprawowała Telewizja E - CHO oraz Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Kierownikiem artystycznym konkursu - Pan Adam Deneka. Kryteria oceniania dotyczyły: doboru repertuaru do wieku, walorów głosowych, muzykalności,interpretacji oraz osobowości uczestnika. Celami natomiast tak wspaniałego przedsięwzięcia była popularyzacja śpiewania piosenek w języku polskim, prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci w wieku przedszkolnym uzdolnionych muzycznie. Obie dziewczynki zaprezentowały się wspaniale na scenie. Monika Przylepa w piosence - "Deszczyk, Śnieżek, Słońce", Monika Kucharska w piosence "Śnieżek pada". Uwieńczeniem występu były dyplomy i podziękowania. Ku naszej radości po obradach jurorów Monika Przylepa zdobyła NOMINACJĘ do udziału w V OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE organizowanym przez Przedszkole Nr 8 Mali Polanie w Gnieźnie, który odbędzie się w marcu 2014 roku. Wszyscy uczestnicy oprócz dyplomów otrzymali również drobne upominki.
21.11.2013
Iwona Wilk