Muzyczno - taneczna przygoda naszych przedszkolaków undefined

Muzyczno - taneczna przygoda naszych przedszkolaków

12 kwietnia dzieci z grup "Przyjaciele Franklina" oraz "Muchomorki" wzięły udział w III Międzyprzedszkolnym Festiwalu Muzyczno-Tanecznym w Domu Kultury w Koszęcinie. Nasz wyjazd i prezentacje poprzedziły pracowite i sumienne przygotowania i wiele emocji. Wysiłki zarówno dzieci jak i nauczycielek opłacały się, ponieważ wszystkie nasze przedszkolaki,zarówno te starsze, jak i młodsze wystąpiły pięknie i godnie prezentowały nasze przedszkole w śpiewie, instrumentacji muzycznej oraz w tańcach. Wielką naszą radością okazał się fakt, że pomimo naprawdę wysokiego poziomu wszystkich uczestników "Muchomorkom" udało się zdobyć w ocenie jury, aż dwie nagrody: I miejsce w kategorii zespołów tanecznych i III miejsce w kategorii zespołów muzycznych. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy tego niecodziennego sukcesu. Jak długo będziemy wspominać festiwal nie wiadomo, mamy natomiast nadzieję, że radość z wspólnego śpiewania, zabaw i tańców przy muzyce pozostanie wszystkim naszym "małym artystom" już na zawsze.
Maria Kurzok