NA POLANIE W ZAJĄCZKOWIE... – piknik integracyjny "Misiaków" undefined
Pierwszy Dzień Lata

NA POLANIE W ZAJĄCZKOWIE... – piknik integracyjny "Misiaków"

Na drugi piknik integracyjny z udziałem rodziców o nazwie Z MAMĄ/TATĄ JEST WESELEJ wybrała się we wtorek 21 czerwca 2016 r. grupa "Misiaki". Piknik odbył się na zaproszenie babci Jasia, p. Grażyny Szczepańskiej. Szum lasu, śpiew ptaków i świeże powietrze to niektóre zalety odwiedzonego przez nas miejsca. Dzieci spokojnie bawiły się w piasku, zbierały szyszki, bujały się, skakały na trampolinie. Dorośli relaksowali się przy rozmowach, nie zapominając o opiece nad dziećmi. Wśród uczestników imprezy panowała miła, rodzinna atmosfera: towarzyszył smak kawy i ciasteczek, grillowana kiełbaska wszystkim smakowała, rozbrzmiewał śpiew piosenek; na twarzach nie brakowało radości i zadowolenia. Dzięki wzajemnej życzliwości wszystkim miło upłynął czas. Szkoda tylko, że wszystko co dobre, szybko się kończy :)
DZIĘKUJEMY za zaproszenie :)

22.06.2016
Marzena Siuda - Kopeć