Na wiosennej łące undefined

Na wiosennej łące

21 marca przedszkolaki wzięły udział obchodach pożegnania zimy i powitania wiosny.
Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kolorowe stroje, na głowy założyły opaski z kwiatami. Po śniadaniu wszyscy zebrali się w jednej sali, gdzie na początek przypomniano jaki dzień świętujemy, następnie dzieci wysłuchały listu od Pana Bociana. Przedszkolaki bardzo chętnie brały udział w licznych konkurencjach i zabawach, a szczególnym zainteresowaniem cieszył się quiz wiosenny i próbowanie nowalijek.
Dzieci miały za zadanie ułożyć wyraz WIOSNA z rozsypanki, ułożyć puzzle czy wykonać żabkę z papieru. Dzieci świetnie bawiły się również przy piosenkach "wiosennych". Dzieci pożegnały zimę głośnym okrzykiem: : "Zgiń przepadnij zimo. I nie wracaj do nas. Na przyjęcie wiosny otwórzmy ramiona".
To był dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.
Dorota Szpreniec