Narodowe Święto Niepodległości

W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 7 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przedszkolaki ze wszystkich grup od paru tygodni przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia. Podczas występu dzieci dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność” zaśpiewały hymn "Mazurek Dąbrowskiego", recytowały wiersze patriotyczne oraz śpiewały piosenki patriotyczne. Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersi widniały kotyliony w barwach narodowych wykonane we wszystkich grupach wiekowych. Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Tego dnia przedszkolaki mogły popróbować polskich tradycyjnych potraw "Biało-Czerwonego"specjalnie przygotowanego na tę okoliczność. Było uroczyście i kolorowo.
wpis edytowano 2018-11-07, 22:41
2018-11-07, 17:43 Ewelina L Zgłoś naduzycie