NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU MISIA USZATKA  undefined

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU MISIA USZATKA

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.
Dlatego też 10 listopada Przedszkolaki z grupy 7 od paru tygodni przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia. Ze względu na pandemię dzieci przygotowały występ, który został nagrany aby każda grupa w przedszkolu mogła go obejrzeć. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz hymn Polski.
Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych "Małych Polaków".
Dużą atrakcją okazał się film "Polskie Symbole Narodowe" oraz prezentacja o Symbolach Narodowych Polski wyświetlone na dużym ekranie.
Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.
Opracowanie i zdjęcia: Monika Leks
28.11.2020