Nasze Przedszkole undefined

Nasze Przedszkole

Zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy i nauki w naszym przedszkolu!

Naszym największym dobrem jest dobro dziecka, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość.

W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która stwarza dzieciom optymalne warunki do rozwoju przy wykorzystaniu różnorodnych form i metod otwartego stylu pracy. W pracy z dziećmi nauczyciele wykorzystują wiele pomocy dydaktycznych. Stosując nowatorskie metody pracy realizują wybrany program dydaktyczno-wychowawczy, pozwalający na dobre przygotowanie absolwentów do podjęcia nauki w szkole.

Publiczne Przedszkole w Jemielnicy jest przedszkolem 7 oddziałowym: 3 oddziały znajdują się w Jemielnicy, 1 oddział w Barucie, 1 oddział w Centawie, 1 oddział w Gasiorowicach i 1 oddział w Łaziskach.
11.02.2014
Sabina Cz