Niech mamy zobaczą, że dzieci już nie płaczą! undefined

Niech mamy zobaczą, że dzieci już nie płaczą!

30.09.2013r. w grupie Krasnoludków naszego przedszkola odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Po trudnym okresie adaptacyjnym przyszła pora na zapoznanie dzieci z zasadami właściwego zachowania się w grupie. Celem spotkania było zawarcie z dziećmi umowy dotyczącej norm postępowania w poszczególnych sytuacjach jakie mogą zaistnieć podczas wspólnych zabaw i zajęć. Ustalony został również sposób oceny właściwego i niewłaściwego zachowania a co za tym idzie zasadnicze formy nagrody i kary. Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach wraz ze swoimi mamusiami, które miały okazję zaobserwować swoje pociechy w sytuacjach zadaniowych. Wspólna praca i wesołe zabawy w kółeczku zakończyły nasze pierwsze, udane spotkanie.
01.10.2013
Aleksandra Ryba