Niech od Bałtyku, aż do stóp Tatr, żyją Nam Babcie, Dziadkowie 100 lat! undefined
Dzień Kota

Niech od Bałtyku, aż do stóp Tatr, żyją Nam Babcie, Dziadkowie 100 lat!

31 stycznia 2013r Sulmierzycki Dom Kultury pękał w szwach od licznie przybyłych gości. Tymi gośćmi byli - Babcie i Dziadkowie, którzy zostali zaproszeni przez swoje wnuczęta i nauczycieli z Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach. Dzieci  ze swoimi wychowawczyniami przygotowały dla zaproszonych gości niespodzianki. Maluchy z wypiekami na twarzy recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz składały życzenia.

Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy. Przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przepiękne laurki. Po występach przy słodkim poczęstunku zaproszeni goście dzielili się swoimi wrażeniami. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii. Babcie i dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia, gdy ich kochane wnuki odśpiewały im z całych sił "Sto lat". K.P.
15.02.2013
Justyna Maciejewska