"Niegrzeczna żabka"- teatrzyk w wykonaniu rodziców  undefined

"Niegrzeczna żabka"- teatrzyk w wykonaniu rodziców

Dzień 16 listopada był wyjątkowym dniem dla dzieci z Przedszkola nr 1 w Brusach. Rodzice dzieci z grupy "Żabek" wspólnie z wychowawczyniami tej grupy Karoliną Pellowską i Aleksandrą Sielską przygotowały dla dzieci niespodziankę w postaci teatrzyku pt. "Niegrzeczna Żabka". Teatrzyk opowiadał o niesfornej żabce, która niestety nie słuchała swojej mamy i zgubiła się, a potem nie potrafiła znaleźć drogi do domu. Rodzice bardzo zaangażowali się w przygotowanie owego przedsięwzięcia wytrwale ćwiczyli na próbach i zadbali o potrzebne stroje. Radości dzieci nie było końca gdy zobaczyły swoje mamy przebrane w kolorowe stroje i występujące w przedstawieniu. Należy dodać, iż przygotowanie takiego wystąpienia nie jest łatwe gdyż trema daje się we znaki nawet profesjonalnym aktorom, a występujące mamy spisały się na medal! Serdecznie dziękujemy naszym aktorom, mamie Emilki, Agaty i Eweliny za wcielenie się w rolę żabek, mamie Klaudii i Laury za odegranie roli zajączków, mamie Maksa i Weroniki, które wystąpiły w roli bocianów oraz mamie Korneli, która wcieliła się w rolę przesympatycznego żuczka.
Karolina Pellowska