Niepodległość.. undefined

Niepodległość..

W dniu 9 listopada 2018 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci z odddziału w Tarzymiechach uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Dzieci tego dnia do przedszkola przyszły ubrane na biało – czerwono. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym. Po zakończeniu części artystycznej wszystkie dzieci przystąpiły do quizu o Polsce. Na uroczystość patriotyczną przybyli zaproszeni rodzice, którzy po zakończonej uroczystości oraz quizie przystąpili z dziećmi do wspólnych warsztatów plastycznych. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach nasze maluchy uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.
Edyta Wilgocka-Pawlak