NIEPODLEGŁOŚCIOWE ZAWODY SPORTOWE  undefined

NIEPODLEGŁOŚCIOWE ZAWODY SPORTOWE

12 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się "Niepodległościowe zawody sportowe", które poprowadziły nauczycielki panie Urszula Rydzewska i Wioleta Cuper.

W zawodach zmagały się dzieci 6-letnie z grup "Elfy", "Pszczółki", "Puchatki" oraz zerówka SP 5 w Ełku. Tego dnia na placu przedszkolnym było gwarnie i wesoło, a współzawodnictwo unosiło się w powietrzu. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach: biegały, rzucały woreczki itp. Zawody uświetnił wspaniały występ Bajecznych tancerek.

Liczyła się radość i zabawa, a także fakt że możemy brać udział w sportowej zabawie na świeżym powietrzu razem z innymi koleżankami i kolegami.

Wyrazy podziękowania należą się nauczycielkom, organizatorom, a przede wszystkim dzieciom za tak wspaniały przebieg sportowej imprezy.
15.07.2018
Mp Bajka