Niespodzianka urodzinowa dla Adrianny od Jedyneczki undefined

Niespodzianka urodzinowa dla Adrianny od Jedyneczki

Na stronach internetowych pojawiła się prośba mamy Adrianny (dziewczynka z dodatkowym chromosomem 21), aby chętne osoby wysłały 10 latce kartkę urodzinową, która bardzo ucieszy Adę. Dziewczynka codziennie od kilku lat udaję się do skrzynki z nadzieją, że znajdzie tam korespondencję dla siebie. A tu tylko rachunki i inne pisma...
Publiczne Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Wieruszowie bardzo chętnie przyłączyło się do apelu mamy Ady i z radością przygotowało dla Ady niespodziankę urodzinową: kartkę z życzeniami oraz od każdej grupy przedszkolnej książeczkę z niespodziankami od dzieci i życzenia. Były króliczki z imionami dzieci otwierane jak wachlarzyk, słoneczka i żabki oraz motylki z imionami dzieci w formie książeczki, stempelki paluszków dzieci z imionami, misie pokolorowane przez przedszkolaków.
Cieszymy się, że mogliśmy sprawić Adriance niespodziankę, z której, mamy nadzieję, się ucieszy.
Uśmiechamy się wszyscy do Ciebie Adrianko!
Niespodzianka została wysłana dziś, 13.09.2017r.

Gdyby ktoś z rodzin dzieci chciał również wysłać Adriance kartkę z okazji jej 10-tych urodzin, które obchodzi 17 września to zachęcam. Podaję adres Adrianki:
Adrianna Kuśpa
ul. Powstańców Wielkopolskich 12/1