NIESPODZIEWANA WIZYTA - SPOTKANIE Z KLAUNEM ;D undefined

NIESPODZIEWANA WIZYTA - SPOTKANIE Z KLAUNEM ;D

W piątek 13 września do naszego przedszkola zawitał niespodziewany gość - Pani Klaun :D
Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem i zaskoczeniem przywitały wesołego gościa. Wiedziały, że w tym dniu czekać będzie na nie niespodzianka ale nie przypuszczały, że będzie nią wizyta Klauna :D Każde dziecko otrzymało od Gościa wesoły upominek wykonany z balonika. Były to: kwiaty, miecze, kotki, pieski, żyrafy...

Piątkowe spotkanie, było nagrodą dla naszych przedszkolaków!
W ciągu minionego tygodnia dzieci zbierały punkty. Po każdym posiłku przyznawany był jeden punkt ale tylko wówczas, gdy dziecko zjadło cały obiadek lub chociaż częściowo spróbowało tych potraw, za którymi nie przepada.

W kolejnych tygodniach będziemy wdrażać dzieci do zdrowego odżywiania, bardzo zachęcamy również rodziców o przyłączenie się do akcji i promowanie nawyków zdrowego żywienia w swoich domach.
15.09.2013
Paulina Bróg