Noworoczne kolędowanie Seniorów z Przedszkolakami undefined

Noworoczne kolędowanie Seniorów z Przedszkolakami

Dnia 9.01.2013 gościnne progi naszego przedszkola gościły emerytów z Klubu Seniora ,,Oświata". Spotkanie przebiegało pod hasłem ,,Noworoczne kolędowanie". Przedszkolacy zaprezentowali Jasełka. Było wspólne śpiewanie kolęd i słodki poczęstunek. Dużą atrakcją wśród seniorów cieszyły się losy z ukrytą niespodzianką. Spotkania te stanowią atrakcję nie tylko dla seniorów, ale i dla małych przedszkolaków. Pozwalają maluchom zaprezentować swoje umiejętności i poczuć się gospodarzami placówki. Jako ciekawostkę warto dodać, że wśród seniorów na widowni zasiedli byli nauczyciele i wychowawcy obecnych nauczycielek naszego przedszkola. Mieli okazję ocenić występ nie tylko dzieci, ale i efekty pracy swoich wychowanek. Zarówno dzieci, jak i wychowawczynie otrzymały od gości ocenę celującą. Następne spotkanie już wiosną.
12.01.2013
Elżbieta Olejnik