"O zabawki trzeba dbać" , czyli co nieco o zasadach undefined
Dzień Ligi Ochrony Przyrody

"O zabawki trzeba dbać" , czyli co nieco o zasadach

Teatr jak żadna inna dziedzina sztuki dostarcza różnorodnych emocji, doznań, odczuć, które towarzyszą widzowi wówczas, gdy jest on otwarty na to, co dzieje się na scenie, wokół niego. Dnia 11.03.2016r. w naszym przedszkolu w ramach comiesięcznych spotkań wystąpiła grupa aktorów z Teatru "URWIS", prezentując bajkę pt."SKLEP Z ZABAWKAMI" . Ta przepiękna opowieść z przesłaniem, o tym, że warto i należy dbać o swoje zabawki, a kiedy się zepsują można je naprawić i tchnąć w nie drugie życie, dostarczyła dzieciom wielu emocji. Dzieci śledząc losy głównego bohatera, jego stosunek do zabawek zrozumiały, że to one są odpowiedzialne za ich stan i porządek. Z tą świadomością, po zakończeniu przedstawienia wszystkie chętnie porządkowały zabawki w przedszkolu.

13.03.2016
Wiesława Wasilewska