OBCHODY 100 - LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI  undefined

OBCHODY 100 - LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada 2018r. był uroczystym dniem w naszym przedszkolu w związku z państwowymi obchodami 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji braliśmy udział w ogólnopolskim odśpiewaniu hymnu. Punktualnie o godzinie 11:11 wszystkie dzieci i pracownicy przedszkola wspólnie odśpiewali 4 zwrotki hymnu narodowego w ramach akcji bicia rekordu w ilości osób wspólnie śpiewających hymn państwowy pt. "Rekord dla Niepodległej".
Później z tej okazji odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez najstarszą grupę "Pszczółki".
Obchody 11 listopada uczą dzieci szacunku do kraju ojczystego, symboli narodowych, a także rozwijają poczucie przynależności narodowej. Święto Niepodległości to symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, wiarę i zwycięstwo.
Przedszkole Markowicze