Obchody 100lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.  undefined

Obchody 100lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach zaborów wróciła na mapy Europy. W naszym Przedszkolu również pamiętaliśmy o 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Główne uroczystości z udziałem zaproszonych gości odbyły się w piątek 9 listopada 2018 roku. Jednak my zaczęliśmy świętować już w czwartek, kiedy najmłodsze grupy obejrzały występ przygotowany przez starszych kolegów z grupy Żółwików, Rekinów i Muszelek. Mali artyści zaprezentowali przygotowany z tej okazji montaż słowno – muzyczny o treści patriotycznej.
Wspólnie włączyliśmy się o Ogólnopolskie Obchody Święta Niepodległości i w piątek 9 listopada przeszliśmy w pochodzie przeszliśmy uliczkami osiedla na boisko szkolne Szkoły Podstawowej w Osiedlu Niewiadów, by o godzinie 11.11 wspólnie z uczniami odśpiewać hymn narodowy "Mazurka Dąbrowskiego".
Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z tego wydarzenia.
11.11.2018
Przedszkole Niewiadów