Obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień (21.11.2017r.) undefined

Obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień (21.11.2017r.)

No i już po. Każda z pięciu grup w Naszym Przedszkolu odchodziła dnia 21 listopada Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
W każdej z nich omówione zostały przykłady bycia dla innych życzliwym. Uczyliśmy się piosenek, staraliśmy się również dać coś od siebie - symboliczny balonik z namalowanym uśmiechem dla osób potrzebujących i smutnych. Przedszkolaki wykazały się niezwykłą empatią i uczyły się rozwijać w sobie tą ważną cechę.

Wszystkie grupy wykazały się również niezwykłą wyobraźnią w tworzeniu plakatów - aby podkreślić ważność tego niezwykłego dnia.

Podkreślona została tu jasna zasada święta - wystarczy uśmiech, podanie ręki, dobre słowo. Naprawdę nie dużo trzeba aby być życzliwym dla drugiej osoby. I to nie tylko tego dnia ! :)
22.11.2017
Przedszkole 108 Kraina Tęczy