Odwiedził nas Mikołaj undefined

Odwiedził nas Mikołaj

6 grudnia 2012 do dzieci z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Gościnie przybył Święty Mikołaj. Przedszkolaki najpierw uczestniczyły w krótkiej uroczystości z okazji Mikołajek przygotowanej przez kolegów i koleżanki ze Szkoły Podstawowej. Po apelu każda grupa udała się do swojej sali, gdzie oczekiwała Świętego Mikołaja.
Nie zawiodły się, przyszedł …. – Mikołaj w zabawny sposób sprawdzał wiadomości dzieci, pytał o ich zachowanie. W nagrodę obdarował wszystkie dzieci prezentami w postaci zabawek i słodkości. Również z tej okazji wszystkie dzieci odwiedziły salon zabaw "Piotruś" w Kołobrzegu, gdzie bawiły się znakomicie. W podziękowaniu za tak piękne prezenty dzieci zaśpiewały piosenkę dla Mikołaja i zrobiły fotografię. Przedszkolaki w tym dniu sporo dowiedziały się Świętym Mikołaju i mikołajkowych tradycjach.
Dzieci cały rok czekały na przybycie tak ważnego gościa, dlatego z wielką radością uczestniczyły we wspólnej zabawie, dziękowały Mikołajowi za przybycie i życzyły by trafił do innych dzieci.

Autor artykułu i zdjęć
Aurelia Prończuk