"Odwiedziny" undefined

"Odwiedziny"

W styczniu " Kaczuszki" otrzymały zaproszenie od swoich starszych kolegów i ich nauczycielki, pani Arletty Rachwał na przedstawienie z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka.
I tak oto w piątek, 17.01.2014 r., ubraliśmy się ciepło i wyruszyliśmy w odwiedziny
do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Starym Gronowie. Dzieci ze szkoły odegrały dla nas przedstawienie o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Spotkaliśmy mądrą Sowę, Kubusia, Prosiaczka i oczywiście brykającego Tygryska. Pani Arletta zorganizowała dla naszych maluchów konkurs oraz smakołyki, które lubi każdy Puchatek – biszkopty z miodem. Pycha! Starszych Kolegów nagrodziliśmy brawami za tak piękny występ, a później mieliśmy chwilę czasu, by się wspólnie pobawić.
Jednak nadszedł czas by wracać do przedszkola... Droga wcale nas nie zmęczyła – mieliśmy jeszcze dużo siły i biegaliśmy w ogrodzie, bo w końcu spadł długo oczekiwany przez dzieci śnieg... Teraz czekamy na odwiedziny kolegów i koleżanek z "zerówki" w naszym przedszkolu.

Relacja: Magdalena Matyszewska

29.01.2014