OGŁOSZENIE - "DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU"

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE "DZIEŃ RODZINY" W NASZYM PRZEDSZKOLU ZGODNIE Z PODJĘTYMI USTALENIAMI NA ZEBRANIU OGÓLNYM DNIA 10.04.2019 r. ODBĘDZIE SIĘ 7.06.2019 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TEJ INTEGRACYJNEJ UROCZYSTOŚCI. ZGODNIE Z TRADYCJĄ ZAPRASZAMY RODZEŃSTWO W WIEKU DO LAT 10. OBOWIĄZUJE STRÓJ WYGODNY, SWOBODNY, SPORTOWY. MOŻNA ZABRAĆ KOC LUB MATĘ PIKNIKOWĄ.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU PRZEBIEG DNIA:
9:00 – 9:30: Rozpoczęcie imprezy, występy dzieci.
9:30 – 11:30 - Zabawy z wodzirejem z grupy Artystyczno-Edukacyjnej "BĄBEL ZIOMBEL" / 10:45 - 11:00 PRZERWA NA SŁODKI POCZĘSTUNEK /
11:30 -13:30 - Obiad / ODPOCZYNEK POOBIEDNI /
13:30-15:45 – zabawy na placu zabaw z wykorzystaniem zjeżdżalni dmuchanej, basenu kulkowego.

Ponadto zapewniamy dzieciom malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, watę cukrową, zabawy kreatywne.

Mając na uwadze szereg działań organizacyjnych związanych z przygotowaniem uroczystości oraz w trakcie jej trwania uprzejmie prosimy o zgłaszanie się rodziców do pomocy w takich czynnościach jak:
- rozstawianie dużego namiotu, ławek, stolików / od godziny 7:30 min. 6 tatusiów/
- złożenie namiotu i rozstawienie dmuchanej zjeżdżalni 12:30-13:30 – również 4-6 tatusiów/
- przygotowanie słodkiego poczęstunku zgodnie z załączoną listą.

Rodziców chętnych prosimy o zgłaszanie się do wychowawców grup.

Rada pedagogiczna i pracownicy przedszkola
Wiesława Wasilewska