Ogłoszenie wyników  rodzinnego konkursu plastycznego undefined

Ogłoszenie wyników rodzinnego konkursu plastycznego

Na początku października 2013r. nasze przedszkole zaprosiło dzieci i rodziców do udziału w rodzinnym
konkursie plastycznym pt.: "Wspomnienie o Papieżu Janie Pawle II". Była to już VI jego edycja.
Poprzez udział w konkursie uczestnicy mieli okazję wyrazić swoje uczucia miłości, dumy i wdzięczności wobec Naszego Rodaka - Błogosławionego, a wkrótce już Świętego, Jana Pawła II.
W dniu 15.10. 2013r. komisja konkursowa oceniła 26 prac zespołowych zgłoszonych do konkursu.
Zgodnie z ustalonymi i podanymi wcześniej kryteriami oceny komisja przyznała:
I miejsca dla Alicji Gębczyk i dla Pawła Pocztowskiego;
II miejsca dla Natalii Cierpiałek oraz dla Kacpra Maryon;
III miejsca dla Mateusza Pawlika oraz Adrianny Szczur.
Komisja przyznała także3 wyróżnienia: dla Borysa Garsteckiego, Oliwii Kręcioch oraz Bartłomieja Kruliczaka.
W dniu 18.10.2013r. laureaci i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkie prace konkursowe zostały wyeksponowane na wystawie w szatni przedszkolnej.
Uczestnikom konkursu - dzieciom i Rodzicom -dziękujemy za ogromne zaangażowanie i udział w konkursie.
17.11.2013
Halina Kołek