OGŁOSZENIE Z ZEBRANIA Z RODZICAMI

Na zebraniu ogólnym , które odbyło się 10.04.2019 r. ustalono terminy i przebieg uroczystości, wycieczek i innych zadań wynikających z realizacji rocznego planu pracy oraz innej działalności statutowej przedszkola.
W miesiącu kwietniu czekają nas następujące zadania do wykonania:
- 16.04.2019r. o godz.9:00 przeprowadzone zostaną wewnątrzprzedszkolne eliminacje I etapu konkursu recytatorskiego : "Znamy wiersze polskich poetów".
- 25.04.2019 r. z inicjatywy Rady Rodziców w ramach prezentu od zajączka wielkanocnego, dzieci wyjadą do Ostrołęki na zajęcia warsztatowe do "Centrum Natura" oraz do salonu zabaw "Morska Kraina". Wyjazd jest bezpłatny.
- 26.04.2019 r. o godz.9:15 przeprowadzony zostanie II etap konkursu na poziomie gminnym z udziałem dzieci z oddziałów przedszkolnych Gminy Goworowo.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dysponujących wolnym czasem do udziału u tych wydarzeniach. W konkursie zaprezentowane będą wiersze wybrane przez rodziców.
W miesiącu maju czekają nas następujące zadania do wykonania:
- 9.05.2019 r. o godz.9:00 gościć będziemy w naszym przedszkolu autorkę książek dla dzieci panią Joannę Brodowską.
Ponadto zorganizowane będą :
- quiz wiedzy o Polsce,
- dzień kreatywności,
- konkurs fotograficzny "Goworowo moja mała ojczyzna",
- zorganizowany będzie wyjazd do pałacu w Brzeźnie, oczyszczalni ścieków oraz do lasu,
- zorganizowane będzie spotkanie warsztatowe z seniorkami
- we współpracy z 7 Goworowską Drużyną Harcerzy "Zorza" przeprowadzona zostanie gra terenowa "Miejsca pamięci narodowej w Goworowie".
W miesiącu czerwcu natomiast przewidziane do realizacji są następujące działania:
- 7.06.0219r. odbędzie się uroczystość "Dnia Rodziny", którą poprowadzi wodzirej dobrze zanany i lubiany przez dzieci pan SPRĘŻYNKA ze Studia Artystyczno-Edukacyjnego "Bąbel Ziombel". Dodatkową atrakcją będą zjeżdżalnia i basen kulkowy.
- 14.06.2019 r. o godz. 13:30 planowane jest uroczyste pożegnanie 5- latków.
- 18.06.2019r. zorganizowana będzie wycieczka jednodniowa do Łomży. W planie wycieczki przewidziany jest spektakl teatralny "Zaczarowany jeleń" w Teatrze Lalki i Aktora, wizyta w papugarni oraz na trampolinach. Wycieczka płatna

Szczegóły dotyczące przebiegu uroczystości, konkursów i wycieczek przestawione zostaną Państwu w odrębnych ogłoszeniach.
Jednocześnie korzystając z okazji uczulamy rodziców o przyprowadzanie i odbieranie dzieci z przeszkolą zgodnie z deklarowanym czasem w umowach, regulowania opłat za świadczenia przedszkolne w wyznaczonym terminie, kontrolowania higieny ręczników oraz przyborów do mycia zębów.

Informujemy także, że nie wszyscy rodzice przekazali na rzecz Rady Rodziców kwoty w wysokości 30 zł. Informacje na ten temat można uzyskać u pomocy nauczyciela danej grupy.

Dyr. .Wiesława Wasilewska

Wiesława Wasilewska