OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA undefined

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września wszystkie przedszkolaki w całej Polsce - również nasze - świętowały swój dzień.
Z tej sympatycznej okazji przygotowaliśmy dla naszych Milusińskich niespodzianki.
W pierwszej kolejności pani Dyrektor porozmawiała z dziećmi na temat dlaczego obchodzone jest święto przedszkolaków. Powiedziała dzieciom, jakie są ważne dla swoich rodziców, dla pań w przedszkolu oraz innych ludzi, że wszyscy starają się, aby byli zdrowi i szczęśliwi. Zapytała również dzieci po co, ich zdaniem, potrzebne jest przedszkole. Ku zadowoleniu wszystkich Pań dzieci bardzo trafnie określiły podstawowe funkcje przedszkola, szczególnie zwracając uwagę na opiekę, naukę oraz możliwość wspólnej zabawy z koleżankami i kolegami.
Następnie dzieci obejrzały spektakl pacynkowy "Święto Przedszkolaka" w wykonaniu pań.
Po spektaklu wspólnie odśpiewano piosenkę "Hymn przedszkolaka", po czym złożono dzieciom najlepsze życzenia i wręczono prezenty dla obu grup przedszkolnych
Nie obyło się bez wspólnych tańców, śpiewania i zabaw
Przed obiadem panie zrobiły przedszkolakom pamiątkową sesję zdjęciową w "budce fotograficznej"
Na koniec dnia wszystkie dzieci otrzymały do domu kolorowy balonik.

Wszystkim przedszkolakom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia!
Wieslawa Dudek