OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE KACZUSZEK undefined

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE KACZUSZEK

"Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj
To święto Ani, Basi i Krzysia
W dniu przedszkolaka każdy to wie
Bawi się z nami kto tylko chce"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. Obchodzimy wtedy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Dzieci z grup starszych pojechały na żywiecki rynek by spotkać się z przedszkolakami z terenu miasta i wspólnie świętować ten dzień.
Maluszki za to świetnie bawiły się w przedszkolu. Przejście przez "czarodziejski" tunel pozwoliło nam przedostać się do Radosnej Krainy Przedszkolaków gdzie uczestniczyliśmy w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, kolorowych tasiemek, śpiewaliśmy nasze ulubione piosenki, tańczyliśmy a nawet skakaliśmy przez kałuże w zbyt dużych kaloszach. Na koniec ozdobiliśmy serduszkami plakat z okazji naszego święta.
Małgorzata Gołek