Ogólnopolski Dzień Wychowania Przedszkolnego, 01-02.10.2015 undefined

Ogólnopolski Dzień Wychowania Przedszkolnego, 01-02.10.2015

W dniach 1-2 października świętowaliśmy w naszym Przedszkolu – Dzień Wychowania Przedszkolnego.
Z tej okazji 1 października zorganizowaliśmy uroczysty przemarsz przedszkolaków alejkami osiedlowymi. Dzieci spacerowały z transparentami przedstawiającymi logo Akademii Zielonego Misia i poszczególnych grup. Przedszkolaki śpiewały "Hymn Akademii Zielonego Misia" oraz "Hymn Dnia Przedszkolaka" przy akompaniamencie pani katechetki Karoliny Pasiut.

W czasie pochodu rozdawaliśmy jabłka oraz foldery informacyjne na temat naszego Przedszkola.
Przemarsz spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców osiedla Widok.

W piątek, 2 października na wszystkie przedszkolaki czekała niespodzianka. Z okazji ich święta Przedszkole odwiedził zespół muzyczny Yapa, który poprowadził zabawy taneczne.

Elżbieta Kubacka, Joanna Gawęda
11.10.2015