Ogólnopolski Projekt Edukacyjny- ,,Zimowe zadania bez nudy", grupa pszczólki undefined

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny- ,,Zimowe zadania bez nudy", grupa pszczólki

Dzieci z grupy pszczółek w ramach innowacji ,,Od kodowania do programowania", okresie ferii zimowych wzięły udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym ,,Zimowe zadania bez nudy".
Autor projektu: Anna Świć
Organizator projektu: Kodowanie na dywanie Anna Świć, Fundacja rozwoju edukacji cyfrowej, EduSense Spółka Akcyjna
Czas trwania projektu: 04 - 17.01.2021

Celem projektu było świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów kodowania, jako formy ciekawego i wartościowego spędzania czasu wolnego.

w ramach tego projektu realizowaliśmy poszczególne zadania z wykorzystaniem maty do kodowania, kolorowych kubeczków i kartoników, oraz tablicy interaktywnej.

Podczas realizacji projektu, dzieci ćwiczyły pamięć, oraz spostrzegawczość wzrokową. Ponadto uczyliśmy się kodować obrazek, tworzyć kody i symetryczną część obrazka, układaliśmy puzzle interaktywne, przeliczaliśmy elementy na tablicy, graliśmy w sudoku, oraz domino.

Na zakończenie projektu dzieci otrzymały dyplomy.

Realizator projektu: Jolanta Całka
Jolanta Całka