Okres pandemii :(  undefined

Okres pandemii :(

Od 16 marca do 1 czerwca na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zajęcia w w naszym przedszkolu zostały zawieszone. od 16 marca do 25 marca na okres 2 tygodni. Przez dwa dni 12 i 13 marca przedszkole pełniło funkcję opiekuńczą dla dzieci które nie mogły pozostać w domu pod opieką rodziców. Od 16 marca w związku z zawieszeniem zajęć dzieci pozostały w domu. Podczas tego okresu prowadziliśmy "naukę zdalną". Do przedszkola decyzja Wójta Gminy- Organu Prowadzącego dzieci powróciły 1 czerwca. Zapisało się 14 dzieci jednak z opieki i zabaw w przedszkolu do końca miesiąca korzystało 13 dzieci.
02.07.2020
Arleta Gorzelana