Olimpiada sportowa undefined

Olimpiada sportowa

W dniu 23 lutego, sześciolatki z grupy V wzięły udział w największej w Europie imprezie sportowej dla przedszkolaków zorganizowanej w Stargardzie. Głównym organizatorem tytularnym był Orlen a patronem honorowym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej pan Andrzej Duda. Przy dźwiękach muzyki i kibicowaniu rodziców Spartakiada rozpoczęła się uroczystą prezentacją uczestników. Wśród uczestników obecne były również maskotki drużyny kangura i orła Stargardu. Wszystkie konkurencje odbywały się jednocześnie, ale nikt nikomu nie przeszkadzał. Przedszkolaki konkurowały w sekcjach: piłki nożnej, siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki i torze przeszkód. Pomiędzy konkurencjami sportowymi można było skorzystać ze zdrowego poczęstunku złożonego z owoców i ryżowego chlebka. Na zakończenie wręczono przedszkolakom puchary, medale i dyplomy oraz prezenty od głównego sponsora- worki z gadżetami i długopisy. Opiekunowie grup uhonorowani zostali różami. Po świetnej zabawie, zmęczeni, ale w doskonałych humorach wróciliśmy do domu.

Zapraszamy do fotorelacji na portalu społecznościowym Facebook. :)

* B. Angerman
17.03.2019