Opowieść Wigilijna w wykonaniu Studia Artystycznego EFEKT :) undefined

Opowieść Wigilijna w wykonaniu Studia Artystycznego EFEKT :)

W minionym tygodniu Nasze Przedszkole odwiedził teatr - Studio Artystyczne EFEKT ze wspaniałym przedstawieniem pod tytułem: "Opowieść wigilijna"...

Żył sobie pewien mały chłopiec, który był zły na cały świat i zbliżające się święta. Podczas drogi powrotnej ze szkoły, przy jednym z mijanych domów, napotkał piękną choinkę oraz znajdujące się pod nią prezenty. Pełen gniewu zniszczył świąteczne symbole i szczęśliwy wrócił do domu. Kiedy bohater zasnął w swoim łóżku, nie wiedział jeszcze, że ta noc nie będzie taka sama, jak każda inna. Dlaczego? Ponieważ była to noc wigilijna, a wówczas magiczne zjawiska nie są niczym zaskakującym.

Gdy wybiła północ chłopca odwiedziy trzy wyjątkowe postacie: Zaczarowana Choinka, Magiczny Prezent oraz Duszek Świąt. Zgadza się, goście ci nie byli przypadkowi. Każdy z nich miał na celu uświadomić chłopcu jego złe uczynki, a także konsekwencje, jakie niosą za sobą w przyszłości.
Staliśmy się świadkami pięknej, świątecznej opowieści, w której znaleźliśmy wszystko – zarówno klimatyczną muzykę, zabawne dialogi i postacie wywołujące salwy śmiechu, ale przede wszystkim wzruszający przekaz. Czy odwiedziny niezwykłych gości zmieniły życie chłopca i rozbudziły w nim miłość do świąt? Chyba każdy wie, że TAK!!!

scenariusz pisała: Paulina Tokarzewska
12.01.2020