PAMIĘTAMY ZIMĄ O ZWIERZĘTACH undefined

PAMIĘTAMY ZIMĄ O ZWIERZĘTACH

Jak co roku późną jesienią zorganizowaliśmy przedszkolakom zajęcia uwrażliwiające je na losy zwierząt zimujących w Polsce. Dzieciaki rozpoznawały różne gatunki ptaków, które zawitać mogą do karmników specjalnie dla nich przygotowanych na przedszkolnych parapetach okiennych. Dowiedziały sie, jaki pokarm można do nich wysypywać, aby nie zaszkodzić skrzydlatym przyjacielom.

Kolejnym działaniem na rzecz zwierząt w jakim bralismy udział to akcja "MIKOŁAJKI DLA SCHRONISKA".
Tradycyjnie przedszkolaki, ich rodzice oraz personel przedszkola przekazali na rzecz schroniska dla zwierząt
w Oświęcimiu karmę dla psów i kotów, koce i maskotki.
Tak jak Św. Franciszek kochamy naszych czworonogich przyjaciół, bo mamy dobre serduszka i w przyszłym roku znowu nie nich nie zapomnimy.
17.01.2017
Wieslawa Dudek