Park Habsburgów oraz spektakl w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu

W czwartek 10.10.2019r. przedszkolaki z obu grup wybrały się do Parku Habsburgów w Żywcu, by podziwiać piękno przyrody panujące jesienią. Spacerując alejkami, obserwowały spadające kolorowe liście, zbierały żołędzie i kasztany. Dzieci odwiedziły również stajnię miejską i mini zoo, gdzie w bezpośredni sposób mogły przyglądać się zwierzętom tam przebywającym. Po wizycie w parku, przedszkolaki udały się do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu na spektakl teatralny pt. „Kapka podróżniczka z wody księżniczka” w wykonaniu WTE- Warszawskiego Teatru Edukacyjnego, opowiadającego o wodzie, bez której nie można żyć oraz ochronie środowiska. Wykorzystane w przedstawieniu kolorowe kostiumy i dekoracja przyciągały wzrok najmłodszych. Dynamika akcji przykuwała uwagę oraz powodowała pełne zaangażowanie przedszkolaków w przeżywanie losów bohaterów. Zaprezentowane w spektaklu piosenki dzieci śpiewały razem z aktorami. Był to dzień pełen wrażeń, który na długo zostanie zapamiętany przez wszystkich uczestników. Podczas tego dnia znalazł się także czas na zjedzenie pysznych ciasteczek i wypicie soczku.
wpis edytowano 2019-10-10, 17:54