PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA undefined

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W środę 10 października 2018r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, dzieci które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg naszego przedszkola.
Na wstępie pani dyrektor Wiesława Dudek wyjaśniła rodzicom, dlaczego tematyka występu przedszkolaków nawiązuje do tematyki ekologicznej, po czym odczytała list pana Marszałka Województwa Małopolskiego wystosowany do rodziców i nauczycieli, w związku z przekazaniem do przedszkola odświeżacza powietrza.

Po części artystycznej Ekoludków i Lesnych Skrzatów, którą Wychowawczynie pięknie przygotowały z dziećmi, przedszkolaki obiecały:
- zgodnie bawić się w przedszkolu,
- przychodzić każdego dnia z uśmiechem,
- słuchać pani i pomagać kolegom,
- być dzielnym przedszkolakiem.
Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz książkę z bajkami lub wierszami dla dzieci. Pamiątkowa książkę otrzymały również pozostałe przedszkolaki. Po uroczystym pasowaniu, wszystkich uczestników imprezy czekała niespodzianka- występ ILUZJONISTY.
Tradycyjnie podczas spotkania był także poczęstunek- w tym roku pyszne ciasta upieczone przez rodziców, loteria fantowa oraz kiermasz ciast.
W czasie uroczystości wręczone również zostały nagrody laureatom i uczestnikom przedszkolnego konkursu plastycznego "NASZ POMYSŁ NA CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS"

Bardzo miłym akcentem spotkania były życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, które wszystkim pracownikom Przedszkola w imieniu Rodziców złożyły panie Karolina i Ewa z Rada Rodziców PS nr 3.
Pięknie dziękujemy.
14.10.2018