Pasowanie na przedszkolaka undefined
Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

Pasowanie na przedszkolaka

W piątek 12 października 2018r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, dzieci które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg naszego przedszkola. Po części artystycznej, którą pięknie przygotowały Panie Monika i Ewa dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Iwona Żukowska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, na koniec wszyscy zo9stali poczęstowani pysznym tortem, który wykonała Pani Justynka na tą uroczystość. I od tej pory wszystkie trzylatki są prawdziwymi przedszkolakami, a sześciolatki starszakami.

14.10.2018
Iwona Żukowska