Pasowanie na przedszkolaka undefined

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 25.10.2011r o godz. 11:00 w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Ząbkowicach Śląskich odbyła się bardzo ważna uroczystość "Pasowanie na przedszkolaka", które jest dla każdego maluszka ogromnym przeżyciem, a zarazem kolejnym etapem okresu adaptacji dziecka trzyletniego do nowych warunków.
Dzieci przygotowywały się do tego dnia od pierwszych chwil pobytu w przedszkolu, czego efekty mogliśmy obejrzeć podczas występu artystycznego.
Aby oddać doniosłość chwili, dzieci w tym dniu przyszły odświętnie ubrane, zaś rodzice przygotowali słodki poczęstunek.
Oczywiście nie obyło się bez uroczystej przysięgi i wielkiej kredki, którą Pani dyrektor pasowała dzieci. Maluszki składały też przyrzeczenie, w którym obiecywały zachowywać się grzecznie i pilnie uczyć się.
Dyplomy i drobne upominki były miłym dopełnieniem całości.
Uroczystość została przygotowana pod kierunkiem wychowawczyni Izabeli Smagacz.

KOCHANE MALUSZKI WITAMY W GRONIE PRZEDSZKOLAKÓW!!!!

04.09.2012
Nauczycielka Przedszkola