PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„My jesteśmy przedszkolaki, maluszki kochane…”
Pasowanie to pierwsza ważna uroczystość dzieci, które po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. To dzień, w którym dziecko otrzymuje tytuł PRZEDSZKOLAKA. Jest to powód do dumy, uśmiechu i zadowolenia.
5 listopada 2020r. odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w grupie „Sówki”. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Małgorzaty Górka. Następnie dzieci wraz ze swoją Panią Martą Godlewską zaprezentowały czego już się nauczyły w przedszkolu. Dzieci złożyły przyrzeczenie i poprosiły panią dyrektor o pasowanie, które odbyło się poprzez symboliczne położenie ołówka na ramieniu każdego dziecka. Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków od rodziców dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń dla dzieci.
W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, uroczystość odbyła się bez udziału Rodziców.