Pasowanie na Przedszkolaka undefined

Pasowanie na Przedszkolaka

04.10.2013 r. w Przedszkolu Samorządowym w Janówku Pierwszym, odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Na uroczystość licznie przybyli rodzice, by w tym ważnym dniu być ze swoimi pociechami. Impreza rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Renaty Grzybowskiej, która ciepło powitała zebranych gości. Następnie najważniejsi bohaterowie tego dnia zaprezentowali swoje umiejętności wokalno – taneczne, które zostały przyjęte z wielkim aplauzem rodziców. Po części artystycznej, odbyło się uroczyste ślubowanie. Każde dziecko zostało mianowane przez Panią dyrektor "Przedszkolakiem" oraz dostało pamiątkowy dyplom i upominki. Ogromną niespodzianką dla dzieci oraz rodziców był występ nauczycieli, którzy zaprezentowali spektakl pt. "Jaś i Małgosia". Była to nie lada atrakcja. Po części oficjalnej Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zechcieli pomóc w przygotowaniu poczęstunku oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Janówku Pierwszym za możliwość przygotowania uroczystości w budynku szkoły.
16.10.2013
Katarzyna Liwska