"Pasowanie na przedszkolaka" undefined

"Pasowanie na przedszkolaka"

"Idzie sobie przedszkolaczek, tańczy, śpiewa no i skacze. Dziś też powód ma do śmiania, bo to dzień jest pasowania"

Jak co roku w październiku, nasze trzylatki zostały przyjęte do braci przedszkolnej. Dzieci miały możliwość zaprezentowania bogatego programu artystycznego przed publicznością. Występ bardzo się podobał, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Dodatkowo "maluszki" mogły podziwiać swoich rodziców podczas śpiewu piosenki "My jesteśmy krasnoludki". Rodzice wykazali się dużym zaangażowaniem w wykonanie piosenki i zostali nagrodzeni przez swoje pociechy brawami.
Po części artystycznej nastąpił akt pasowania - uroczyste przyrzeczenie i dotknięcie przez panią dyrektor dużym ołówkiem. Dzieci zostały obdarowane dyplomami, słodkościami oraz pamiątkowymi ołówkami.
Na dzieci i dumnych ze swoich pociech rodziców czekał poczęstunek.
Za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu poczęstunku wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy.
24.10.2013
Magdalena Żuchlińska