Pasowanie na przedszkolaka undefined

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 11.10.2013 o godz.13.00 odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka" w Domu Ludowym w Siemiechowie. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.
Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Śpiewały i recytowały krótkie wierszyki.
Po skończonej części artystycznej każde dziecko zostało pełnoprawnym przedszkolakiem. Ogromny ołówek, którym pasowano wywoływał u niektórych dzieci lęk. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz rożek obfitości.
Po oficjalnej uroczystości pasowania dzieci miały okazję do zabawy przy muzyce , którą akompaniował pan Bogdan Wójcik i pani Aneta Wójcik.Świetna muzyka pozwoliła dzieciom rozwijać zdolności taneczne i bawić się z rówieśnikami.Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy byli z nami tego popołudnia i przyczynili się do uświetnienia imprezy oraz przybyłym gościom.
28.10.2013
Renata Irytowska Nowak