Pasowanie na przedszkolaka undefined

Pasowanie na przedszkolaka

Pierwszą ważną uroczystość przedszkolną przeżyły przedszkolaki z grupy 3-4latków z punktu przedszkolnego w Boćkach. Maluchy zostały uroczyście pasowane przez pana dyrektora Kazimierza Pietraszko.Dzieci na ten szczególny dzień przygotowały wiele atrakcji o tematyce jesiennej. Po występach artystycznych Dyrektor włączył do grona przedszkolaków każdego malucha pasując go ogromnym ołówkiem.Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy.Oczywiście nie odbyło się bez prezentów wręczonych przez panią dyrektor Anettę Malinowską oraz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.
Pasowanie na przedszkolaka to kolejny etap okresu adaptacji dziecka do nowych warunków. Od pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu,włożyłyśmy wiele starań, aby zapobiec negatywnym przeżyciom przy przekraczaniu progu przedszkola.
Jesteśmy przekonane, że dzieci mają poczucie bezpieczeństwa, a rodzice pewność, że przedszkole jest tym miejscem, gdzie bez obawy mogą pozostawić swoje dziecko.
11.11.2013
Punkt Przedszkolny