Pasowanie na Przedszkolaka!

W kalendarzu Imprez Przedszkolnych w Publicznym Przedszkolu w Piotrówce na stałe wpisała się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbyła się 05.10.2012r.
W gronie zaproszonych rodziców oraz samych Bohaterów Dnia,przyszłych Przedszkolaków,dzieci stawiły dzielnie czoła przeróżnym zadaniom, min. pomagały ubrać się maluchom, w prawidłowy sposób prezentowały przejście przez drogę, a na sam koniec musiały zaprezentować piękny uśmiech po wypiciu soku z cytryny.
Wszystkie zadania zostały dzielnie wykonane i nagrodzone brawami. Po złożeniu ślubowania i pasowania przez panią dyrektor „zaczarowanym ołówkiem” dzieci otrzymały miano „Prawdziwego Przedszkolaka” i zostały przyjęte w szeregi przedszkolaków. W nagrodę otrzymały pamiątkowe gadżety i symboliczne rożki obfitości ufundowane przez Radę Rodziców.(J.C)
wpis edytowano 2012-10-13, 21:10